Výroba domácí kosmetiky                                          

                                                     

Zajímá Vás složení kosmetiky kterou používáte? Je pro Vás důležité, aby byla bezpečná a nezávadná? Máte problémy s pletí, se kterými si nevíte rady? Nebo se jen chcete naučit něco nového? Vše, co společně vytvoříme, si odnesete domů a můžete někoho na Vánoce potěšit vlastnoručním, voňavým dárečkem.

Během workshopu získáte úvodní vhled do tajů a kouzla výroby domácí kosmetiky. Seznámíte se se základními pravidly při výrobě, potřebnými surovinami, místy, kde nakoupíte vše potřebné a hlavně si samy vyrobíte a odnesete domů své první kosmetické produkty – pleťový krém, tuhý deodorant a podle Vašeho výběru olej proti striím nebo dětský pečující olej. Ukážeme si, co všechno lze doma připravit. Zjistíte, že je to snadné a zábavné. A Vaše pleť to jistě ocení.

Pro kosmetiku používám zejména kvalitní rostlinné oleje, rostlinná másla a éterické oleje.

Kromě vlastnoručních výrobků si odnesete další tipy a rady, jak o sebe přirozeně pečovat a samozřejmě také recepty, které si společně vyzkoušíme.

Je nutné se přihlásit nejpozději týden předem kvůli zajištění dostatečného množství potřebného materiálu. Maximální kapacita je 8 osob.

Kdy:

Ve čtvrtek 30. 11. 2017 od 17 do 19 hodin - zrušeno pro malý zájem

Kde:

V Centru Majka, Hybešova 14, Brno

Cena:

750,- Kč (včetně materiálu)

Kontakt a přihlášení:

Kateřina Sedláčková
e-mail:
Tel. + 420 608 538 925

Nahoru