tanec PRO TĚHOTNÉ

Jeden z nejstarších způsobů, jakým se ženy připravovaly na porod, byl právě tanec. Díky tanci se žena krásně uvolní, uvolní pánevní svalstvo, které je v důsledku rostoucího bříška celé napjaté. Záměrem tance je také posílit právě svaly pánevního dna a svaly kolem páteře. Tento porodní tanec je pro nás prospěšný zejména po psychické stránce, kdy se žena cítí mnohem více sebevědomá a získává větší důvěru ve své tělo. Učíme se zde relaxační techniky na hlubší propojení s miminkem. Nalaďujeme se na sebe, na své tělo a na miminko. Ukazujeme si i jaké pohyby pánví dělat během porodu, aby miminko lépe postupovalo a rotovalo v porodních cestách. A především si užíváme svých ženských křivek i s krásně zakulaceným bříškem. 

Co si vzít sebou?

Pohodlné oblečení, buď obuv (pokud možno ne s černou podrážkou), anebo více vrstev ponožek (pokud chcete cvičit bez bot, což většina žen preferuje) a dostatek pití, ručník na otření potu.

Cena lekcí:

  • Jeden samostatný vstup – 130,- Kč
  • Permanentka na 5 vstupů – 590,-  Kč
  • Permanentka na 10 vstupů – 1.100,- Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Lekce se hradí při příchodu na Majka-cetrum v obchůdku. Jak na to?

  • Prodavačky na obchůdku mají vaši registraci
  • Při příchodu na centrum - Hybešova ulice 14, se zastavíte uhradit kurzovné v Majka-shopu
  • Nahlásíte jméno
  • Obdržíte stvrzenku

Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Rezervace, odhlášení

Rezervace prosím provádějte zde na našich stránkách pomocí rezervačního systému. Odhlášení z lekce z důvodu nemoci je možné, ale hlašte je prosím nejpozději 24 hodin před lekcí.

Telefoní číslo na koordinátorku kurzů: 774 115 319

 

 

Nahoru