TANEC PRO TĚHOTNÉ S PRVKY LATINO 

 
Jedná se o zábavné těhotenské tancování bez nutnosti pohybového talentu. Budeme používat základní kroky a prvky z brazilských a kubánských tanců jako je ZOUK, LAMBAZOUK, SALSA, BACHATA, BŘIŠNÍCH tanců a kroky z klasické ZUMBY:). Budeme se učit krátké a jednoduché choreografie na převážně aktuální a moderní hudbu (Ed Sheeran, Iglesias, Shakira, apod.). Při tancování dbám na potřeby těhotných s ohledem na jejich pocity a možnosti bez jakýchkoliv poskoků, samozřejmě:). Zaměřuji se na svaly celého těla zejména ty hluboké. Potrénujeme konkrétní svalové partie (izolace v pohybu těla - boků a pánve, hrudníku) i celkově postoj. Zkusíme se zaměřit i na techniku, která z tance dělá tanec:).
 
Co si vzít sebou?

dobrou náladu, pití, pohodný oděv, pohodlnou sálovou nebo taneční obuv (není nutností!) nebo klidně naboso v ponožkách:)

Cena lekcí:

  • Jeden samostatný vstup – 130,- Kč
  • Permanentka na 5 vstupů – 590,-  Kč
  • Permanentka na 10 vstupů – 1.100,- Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Lekce se hradí při příchodu na Majka-cetrum v obchůdku. Jak na to?

  • Prodavačky na obchůdku mají vaši registraci
  • Při příchodu na centrum - Hybešova ulice 14, se zastavíte uhradit kurzovné v Majka-shopu
  • Nahlásíte jméno
  • Obdržíte stvrzenku

Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Rezervace, odhlášení

Rezervace prosím provádějte zde na našich stránkách pomocí rezervačního systému. Odhlášení z lekce z důvodu nemoci je možné, ale hlašte je prosím nejpozději 24 hodin před lekcí.

Telefoní číslo na koordinátorku kurzů: 774 115 319 v provozní době centra (9-18 hodin)

 
Nahoru