HARMONIZAČNÍ a RELAXAČNÍ CVIČENÍ PRO těhotné

Milé ženy, přijměte pozvání na pravidelné dvouhodinové čtvrteční harmonizační a relaxační cvičení pro ženy s prvky Mohendžodáro (ucelený tréninkový systém pro ženy MUDr. Moniky Sičové) jako prostředek k harmonizaci,  relaxaci a léčení ženského těla i duše. Harmonizační cvičení v Ženském kruhu velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu.

Při harmonizačním cvičení se prohloubí naše návyky zdravého dýchání, pravidelným cvičením se svaly malé pánve stanou uzavřenější, pevnější a pružnější. Hormony, které se při cvičení uvolňují, ovlivňují to, jak se člověk ve skutečnosti cítí. Ženy při tomto harmonizačním cvičení objevují své nitro, jsou spokojené a šťastné, vylaďují své tělo ke spontánní radosti a k dlouhověkosti.

Přijďte si společně zacvičit, odpočinout si v tanci, zklidnit se v relaxační meditaci. Věnovat se budeme především práci s mocnou energií, s energií našeho pánevního dna. Součástí jednotlivých setkání je spontánní tanec, meditace a sdílení v bezpečí ženského kruhu. V případě, že již Mohendžodáro cvičíte, jste rovněž vítány. Energie každé jednotlivé účastnice posiluje celou skupinku a přináší nové vhledy.

Co si vzít sebou:

S sebou si přibalte dobrou náladu, otevřenou mysl, pohodlný oděv (např. oblíbené šaty, sukně)  a také ponožky na nožky :).

Cena cvičení

Permanentka na 10 lekcí            1.800,-Kč
Permanentka na   5 lekcí            1.000,-Kč                                                                                               
Jednotlivý vstup                             250,-Kč

Cvičení v Ženském kruhu probíhá ve skupince o max. 8 ženách, tzn. je zajištěn individuální přístup.

Termíny cvičení

Čtvrtek od 17:00 do 18:30 hod

Rádi vycházíme vstříc Vašemu zájmu a otevíráme možnost zúčastnit se těchto lekcí i maminkám s miminky.

 

Přihlášení:

Pro přihlášení kontaktujte, prosím, přímo lektorku:
Hanka Radostná
725 111 866
email:

O lektorce:

Hanka Radostná je kreditovaná lektorka Tantra jógy pro ženya  akreditovaná lektorka Jógy smíchu. V současnosti se věnuje harmonizačním a relaxačním cvičením s prvky Mohendžodáro a Jógy smíchu, spontánnímu tanci, kresbě, bubnování pro radost a relaxaci, aktivním meditacím. Šije pro radost svou i jiných látkové maňásky, relaxační pohankovo-levandulové polštáře, sedáky a další textilní dekorace pro děti i pro dospělé. V Brně a Tišnově vede Cvičení pro ženy, aktivní relaxační meditace, muzikoterapeutické semináře pro děti, dospělé i celé rodiny, bubnovací a ženské kruhy. 

Nahoru