Kojenecká masáž

Kojeneckými masážemi docílíte tělesnou a duševní pohodu dítěte, která je velmi potřebná a účinná pro navození pocitu klidu, bezpečí a radosti. Při masáži se uvolňují potlačované pocity, zlepšuje se spánkový rytmus a zvyšuje odolnost proti nemocem. Může u dítěte odstranit poporodní traumata, zlepšit dyslexii, projevy lehké mozkové dysfunkce i autismu, ovlivnit stavy ekzematiků, astmatiků a alergiků. Masáž obnovuje rovnováhu životní energie, působí preventivně, ozdravně a regeneračně. Jde o neverbální projev lásky.

Na chvíle strávené něžnou masáží Vašeho miminka, nikdy nezapomenete. Jsou to chvíle naplněné něhou a láskou, kterou Vaše děťátko i Vy plně dáváte a přijímáte.

Trvání kurzu:

2 lekce po 60 minutách. Budeme se po částech učit postup masáže, abyste mohli následně vykonávat tuto masáž už nepřetržitě podle potřeby dítěte.

S sebou si přineste podložku pod dítě a bavlněnou plínku. Kvalitní olej na masírování bude pro potřeby výuky k dispozici. Pro použití doma jej bude možné na místě zakoupit.

Kdy je vhodné začít:

Doporučujeme začít po ukončeném šestinedělí, když už má dítě vyvinutou termoregulaci. Ideálně do 15. týdne, ale i starší děti masáž milují. Nikdy není pozdě :-)

Cena kurzu:

490,- Kč za 2 lekce (po 60 min.)
KURZ NELZE PLATIT KARTOU, POUZE V HOTOVOSTI.

7.3. 2018 proběhne poslední "živý" běh tohoto kurzu. Kurz kojenecké masáže je natočen v cyklu on-line kurzů "Máma Bez Obav" a ze zkušeností se v případě tohoto kurzu přikláníme k této variantě. Na kojeneckou masáž je potřeba, aby bylo miminko dobře naladěné, v klidu a v pohodě. Což je velmi nereálné naplánovat na určený čas kurzu. I pro maminky je těžké vše si zapamatovat během dvou lekcí a doma pak hledat v zápiscích a dobře masáž provádět. On-line kurz máte napořád a můžete si jej pouště k masáži tak dlouho, dokud ji dokonale nezvládnete bez nápovědy. Navíc si zvolíte vhodný čas pro vás i vaše děťátko a předejdete zbytečnému cestování a pláči miminka.

Kurz naleznete zde: http://www.mamabezobav.cz/kojenecka-masaz/

 

Nahoru