HRÁTKY S DĚTMI 2-3 ROKY

2-3 2-3 2-3 2-3

Děti si v tomto věku rády osvojují nové druhy pohybu, rády chodí, běhají, tancují, zpívají a překonávají malé i větší překážky, proto se při cvičení dětí soustředíme na aktivity, kterými jsou tyto základní činnosti rozvíjeny přirozeným způsobem.

Co můžete na lekci čekat:

Při hrátkách batolat využíváme různé pomůcky (míčky, gymbally, kroužky, padák, hudební nástroje, aj.) tak, aby bylo cvičení pestré a zábavné. Součástí hodin jsou i reakční hry díky nimž se děti učí poznávat například barvy, zvířátka, tvary, části těla, nové pohyby, atp. Na hodinách procvičíme jemnou motoriku a pohrajeme si i s ploskou nohy pro správný tělesný vývoj dítěte.
Na závěr každé lekce rozhodně nebudou chybět ani opičí dráhy, při kterých děti rozvíjí základní pohybové dovednosti, koordinaci celého těla a rovnováhu. 

(Lekce je na rozdíl od cvičení s dětmi 2-3 roky více hudební a taneční, laděná klidněji a kreativněji a je méně sportovní) 

Kdy cvičíme:

každÉ pondělí 10:00 - 11:00 s lektorkou Adrianou Sázavskou
(kapacita – max. 8 dětí) 

Cena cvičení:

130,- Kč za jednotlivou lekci

590,- Kč za pernamentku na 5 lekcí cvičení 
1.100,- Kč za permanentku na 10 lekcí cvičení


CVIČENÍ NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU. POUZE V HOTOVOSTI.

Pro koho je lekce vhodná:

Cvičení pro rodiče s dětmi, které již samy chodí.
Rodiče se dobrovolně mohou také zapojit a motivovat tím děti ke spolupráci. (Na rozdíl od cvičení s dětmi 2-3-roky)

Co s sebou:

Pohodlné oblečení na cvičení pro děti, botičky potřeba nebudou. Cvičíme na koberci.

PROSÍM POZOR!

Před každou lekcí je nutné nahlásit svůj příchod na cvičení na obchůdek, kde Vám bude odškrtnuta parnamentka nebo za cvičení zaplatíte. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Pokud si rezervujete lekci on-line a nemůžete se dostavit, vystornujte prosím svoji rezervaci nebo volejte 774 115 319. Ženy, které se opakovaně nebudou dostavovat na rezervované lekce budou sankcionalizovány nebo jim bude znemožněn přístup k on-line rezervacím.

Děkujeme za pochopení

Nahoru