HRÁTKY S DĚTMI 1-2 ROKY

 2-3 2-3 

Pohyb je pro dítě v raném věku tím nejdůležitějším prostředkem vývoje celé osobnosti. Cvičení velmi prospívá jeho fyzickému, ale i psychickému vývoji. Nejmenší děti se projevují a rozvíjejí zejména pohybem, díky kterému poznávají okolní svět a komunikují s ostatními pomocí gest, dotyků a hrou. Pohybové činnosti umožňují dětem prožít vše nové pro ně přirozeným a radostným způsobem. 

Pohybové hry respektují vývojové fáze dítěte a spojením říkanek a písniček s pohybem stimulují harmonický psychomotorický vývoj dítěte, smysly dítěte jako je zrak, sluch a hmat, posilují vzpřimovací mechanismy, rozvíjejí jemnou motoriku, procvičují rovnovážné reakce v různých polohách a obratnost.

Během programu se rodič dle vlastní vůle, rozhodnutí a naladění děťátka zapojuje do programu. Můžete jen pozorovat, kdykoliv si dítě nakojit, také se sama napít. Při cvičení i po něm je možnost diskuse nad otázkami a čas na společné sdílení.

Pokud souhlasíte, srdečně jste zváni na CVIČENÍ - HRÁTKY doprovázené říkadly a písničkami.

2-3 2-3 2-3 2-3

Kdy cvičíme:

každé pondělí 12:30 - 13:15 s lektorkou Renatou Netouškovou
a
každý čtvrtek 11:30 - 12:15 s lektorkou Lenkou Musílkovou

(kapacita – max. 9 dětí) 

Cena cvičení:

130,- Kč za jednotlivou lekci

590,- Kč za pernamentku na 5 lekcí cvičení 
1.100,- Kč za permanentku na 10 lekcí cvičení


CVIČENÍ NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU. POUZE V HOTOVOSTI.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení pro sebe i pro děti, teplé ponožky a dobrou náladu :-)

PROSÍM POZOR!

Před každou lekcí je nutné nahlásit svůj příchod na cvičení na obchůdek, kde Vám bude odškrtnuta parnamentka nebo za cvičení zaplatíte. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Pokud si rezervujete lekci on-line a nemůžete se dostavit, vystornujte prosím svoji rezervaci nebo volejte 774 115 319. Ženy, které se opakovaně nebudou dostavovat na rezervované lekce budou sankcionalizovány nebo jim bude znemožněn přístup k on-line rezervacím.

Děkujeme za pochopení

Nahoru