Rezervace - Nejčastější dotazy

Jak si vyberu kurz?
V levém menu si vyberte kurz, který vás zajímá. Pokud je možné si kurz zarezervovat online, najdete v popisu textu i odkaz na jeho rezervaci, včetně všech dostupných termínů.

Jak si zarezervuji kurz?
Po kliknutí na odkaz "Rezervace" v detailu kurzu se dostanete na kontrolní stránku, kde si prosím znovu zkontrolujte termín, čas a výběr kurzu. Pokud nejste zaregistrována, tak stačí zadat e-mailovou adresu a potvrdit rezervaci.

Musím se registrovat?
Nemusíte. Po žádosti o rezevaci se vám automaticky vytvoří účet (jeho přístupové údaje vám budou automaticky odeslány na zadaný e-mail). Tento účet můžete využít pro přehled svých rezervací nebo pro stornování vaší rezervace.

Jak zaplatím?
Platbu kurzu provedete v obchůdku Majka- shop před příchodem na kurz. Obchůdek je přímo v budově centra, kde kurzy i probíhají. Vše zvládnete při jedné cestě.

Existují permanentky? Nebo jíná zvýhodnění pro stálé klientky?
Ano. O možnosti zakoupit permanentku vás budou informovat v našem obchůdku.

Jak budu vědět, že rezervace proběhla úspěšně?
Jelikož je součástí rezervačního systému i Vaše registrace, bez které není rezervace možná, máme k dispozici Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám bude zaslán potvrzovací e-mail s detailními informacemi o Vámi rezervované lekci. Tak máte možnost si opět zkontrolovat správnost rezervace.

Jak mohu rezervaci stornovat?
U každé aktivity najdete v popisu  lekce detailní informace, jakým způsobem rezervaci stornovat tak, abyste nemuseli platit storno poplatek.

Kde se lekce konají?
Většina lekcí se koná ve dvorním traktu na Hybešově ulici 14, ostatní v hlavní budově. Pokud si nejste čímkoli jistá/ý, obraťte se, prosím, na personál v obchůdku Majka na téže adrese. Na tomto místě můžete rovnou nakoupit tekutiny i potraviny, které můžete ke svému „tréninku“ potřebovat. ;o)  Na zvonku najdete nápis HERNA a SÁL, případně CENTRUM MAJKA. Zvoňte tedy prosím na místo, ve kterém se Vámi vybraná aktivita koná. Rozcestník najdete přímo u zvonků.

Nahoru