CVIČENÍ S DĚTMI 2-3 ROKY

2-3 2-3 2-3 2-3

Pohyb je pro dítě v raném věku tím nejdůležitějším prostředkem vývoje celé osobnosti. Cvičení velmi prospívá jeho fyzickému, ale i psychickému vývoji. Nejmenší děti se projevují a rozvíjejí zejména pohybem, díky kterému poznávají okolní svět a komunikují s ostatními pomocí gest, dotyků a hrou. Pohybové činnosti umožňují dětem prožít vše nové pro ně přirozeným a radostným způsobem. 

Pohybové hry respektují vývojové fáze dítěte a spojením říkanek a písniček s pohybem stimulují harmonický psychomotorický vývoj dítěte, smysly dítěte jako je zrak, sluch a hmat, posilují vzpřimovací mechanismy, rozvíjejí jemnou motoriku, procvičují rovnovážné reakce v různých polohách a obratnost.

2-3 2-3 2-3 2-3

Kdy cvičíme:

každou středu 9:30 - 10:15 s lektorkou Evkou Brůžičkovou
(kapacita – max. 6 dětí) 

Z důvodu závažného zranění kolene lektorky je do odvolání kurz pozastaven!

Cena cvičení:

130,- Kč za jednotlivou lekci

590,- Kč za pernamentku na 5 lekcí cvičení 
1.100,- Kč za permanentku na 10 lekcí cvičení


CVIČENÍ NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU. POUZE V HOTOVOSTI.

Pro koho je cvičení vhodné:

pro děti, co samostatně chodí, mají rády pohyb a láká je objevovat a zkoušet vše nové

(Budeme rádi, když se maminky budou do cvičení zapojovat co nejméně a nechají děti cvičit samostatně pod vedením lektorky :-) )

Co s sebou:

Pohodlné oblečení na cvičení pro děti, botičky potřeba nebudou.

PROSÍM POZOR!

Před každou lekcí je nutné nahlásit svůj příchod na cvičení na obchůdek, kde Vám bude odškrtnuta parnamentka nebo za cvičení zaplatíte. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Pokud si rezervujete lekci on-line a nemůžete se dostavit, vystornujte prosím svoji rezervaci nebo volejte 774 115 319. Ženy, které se opakovaně nebudou dostavovat na rezervované lekce budou sankcionalizovány nebo jim bude znemožněn přístup k on-line rezervacím.

Děkujeme za pochopení

Nahoru