CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ o prázdninách

Cvičení v těhotenství je velkým pomocníkem v řešení mnoha potíží, která tento krásný ale i náročný stav přináší. Maminky si často stěžují na bolesti zad, na otoky nohou, křečové žíly, ploché nohy, větší únavu, menší kondici, dušnost, "neohrabanost" a mnohé jiné. Porod je na jedné straně nádherným emocionálním zážitkem, na druhou stranu pro tělo náročným a vyčerpávajícím úkolem. Pokud chcete zůstat v kondici, cítit se připravená a dobře naladěná, rádi Vám na našem cvičení pro těhotné budeme ku pomoci. Nemusíte se bát, že budou cviky pro Vás moc obtížné. Respektujeme individualitu každé ženy a jsme připraveni přizpůsobit cvičení ženám v různých stádiích těhotenství a naplnit tak představy každé z vás.

 

Co si vzít sebou?

Pohodlné oblečení, buď obuv (pokud možno ne s černou podrážkou), anebo více vrstev ponožek (pokud chcete cvičit bez bot, což většina žen preferuje) a dostatek pití, ručník na otření potu.

Cena lekcí:

  • Jeden samostatný vstup – 130 Kč
  • Permanentka na 5 vstupů – 590  Kč
  • Permanentka na 10 vstupů – 1.100 Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Lekce se hradí při příchodu na Majka-cetrum v obchůdku. Jak na to?

  • Prodavačky na obchůdku mají vaši registraci
  • Při příchodu na centrum - Hybešova ulice 14, se zastavíte uhradit kurzovné v obchodě Majka
  • Nahlásíte jméno

Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Rezervace, odhlášení

Rezervace prosím provádějte zde na našich stránkách pomocí rezervačního systému. Odhlášení z lekce z důvodu nemoci je možné, ale hlašte je prosím nejpozději 24 hodin před lekcí.

Telefoní číslo na koordinátorku kurzů: 774 115 319 (9-18 hodin)

Nahoru