ODPOLEDNÍ CVIČENÍ PRO MAMINKY

Bolí Vás záda? Přejete si zlepšit svoji postavu, zhubnout, posílit své tělo, nebo si jen tak zacvičit, zatančit a aktivně si odpočinout?

Přidejte se k nám každy čtvrtek od 17 hodin. Zaměříme se na správné postaven těla, nápravu Diastázy - rozestupu břišních svalů,
naučíme se správně dýchat, posílíme a uvolníme svaly pánevního dna, zatančíme si, zaposilujeme, odpočineme od každodenních
povinností a to vše v úžasném kruhu žen.

Lektorka:

Alena Klečková

Je dula studentka a poporodní dula. Je Logopedka, Surdopedka, lektorka kurzů pro maminky a děti - znakování pro děti a rodiče, Diastáza a pánevní dno, kurz o přípravě na šestinedělí, Baby masáže, Rebozo a jak být (nejen) po porodu fit. Dále také ženské kruhy, oslavy koloběhu roku. Nabízím individuální logopedickou péči a poradenství a pomoc rodičům samoživitelům a rodičům v krizové životní situaci).

Je akreditovaná instruktorka kondičního posilování a lektorka cvičení s dětmi v šátku a nosítku – ráda Vám pomůže při problémech s Diastázou – rozestupem břišních svalů, poradí Vám jak zpevnit svaly pánevního dna, jak napravit držení těla, naučím Vás správně dýchat a dostat se do fyzické kondice.

Co si vzít sebou?

Pohodlné oblečení, buď obuv (pokud možno ne s černou podrážkou), anebo více vrstev ponožek (pokud chcete cvičit bez bot, což většina žen preferuje) a dostatek pití, ručník na otření potu.

Cena lekcí:

  • Jeden samostatný vstup – 130 Kč
  • Permanentka na 5 vstupů – 590  Kč
  • Permanentka na 10 vstupů – 1.100 Kč

Na zaplacení si prosím připravte hotovost. Lekce se hradí při příchodu na Majka-cetrum v obchůdku. Jak na to?

  • Prodavačky na obchůdku mají vaši registraci
  • Při příchodu na centrum - Hybešova ulice 14, se zastavíte uhradit kurzovné v obchodě Majka
  • Nahlásíte jméno

Tento proces prosím dodržte, aby nedošlo ke zdržení na lekci. Od žen na obchodě obdržíte kartičku s číslem, kterou následně odevzdáte lektorce, jako potvrzení, že máte lekci uhrazenou.

Rezervace, odhlášení

Rezervace prosím provádějte zde na našich stránkách pomocí rezervačního systému. Odhlášení z lekce z důvodu nemoci je možné, ale hlašte je prosím nejpozději 24 hodin před lekcí.

Telefoní číslo na koordinátorku kurzů: 774 115 319 (9-18 hodin)

Nahoru