ANGLIČTINA JOLLY

Začínáme už  17.10.2017

Představte si, že Vaše dítě umí mluvit, číst i psát anglicky s porozuměním a hravě zvládne i slova jako feet, boat, dish, mouse, snail, quilt, tray, owl, boy, cook. Za pomoci Angličtiny Jolly se Vaše dítě zorientuje v obrovském množství anglických slov a najde systém, na kterém bude v budoucnu ve škole či v práci stavět. Naučí se zvládnout jakékoliv anglické slovo a hravě si poradí i s gramatikou. 

Výuka angličtiny metodou Jolly Phonics probíhá hravou formou prostřednictvím příběhů, her, písniček a pohybových aktivit.

Angličtina Jolly Basic:

pro děti od 3 do 7 let (rozdělené podle věku a dosavadní znalosti angličtiny

Úterý: 16:00 – 16:45  (3 - 4let)        15 hodin + 1 náhradní hodina zdarma! (45min)    cena: 2.450,- Kč

Úterý: 17:00 – 18:00  (5 - 7let)        15 hodin + 1 náhradní hodina zdarma! (60 min)   cena: 2.850,- Kč


Těší se na vás:

Zuzana Jurčová

Je lektorkou angličtiny už více než 10 let. Učila jak děti na základních školách, tak vedla individuální kurzy pro děti i dospělé. Je certifikovaná lektorka Jolly Phonics v Brně. Touto metodou se dosahují skvělé výsledky. Jolly Phonics, metoda z Anglie s prestižním oceněním od královny Alžběty II, je rozšířená po celém světe a používá se při výuce angličtiny ve více než 100 zemích i v České republice.

Kontakt:

    Tel.: 778 000 526 e-mail:    

     Těšíme se na Vás v:  Centrum Majka, Hybešova 14, Brno 

U hnědých vrat zvoňte na zvonek "školka - herna". Pokračujte průchodem do dvora do budovy vlevo. Za dveřmi se prosím zujte a boty odkládejte do botníku vlevo ode dveří. Poté pokračujte po schodech nahoru, kde po levé straně najdete hernu a šatnu. Používejte prosím pouze WC v 1. patře u šatny. Spodní záchody slouží z hygienických důvodů výhradě mateřské školce! Začíná-li vaše lekce v 16:00 přesouejte se na ni do přízemí prosím až opravdu v 16 hodin, kdy končí provoz školky. Děkujeme zapochopení a těšíme se na setkávání s vámi.

Nahoru